RSS feed for gospvg

gospvg has logged 28 entries for horror films.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Stree

Stree

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Predator

The Predator

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tumbbad

Tumbbad

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cargo

Cargo

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Life

Life

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Get Out

Get Out

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Purge

The Purge

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry