Sort by

erin 🦇 has logged 29 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
The Pretty One

The Pretty One

2013
×
Read the review Edit this entry  
25
Stoker

Stoker

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
ReGOREgitated Sacrifice

ReGOREgitated Sacrifice

2010
×
Read the review Edit this entry  
24
The Man in the Moon

The Man in the Moon

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Salò, or the 120 Days of Sodom

Salò, or the 120 Days of Sodom

1975
×
Read the review Edit this entry  
22
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Coherence

Coherence

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Green Room

Green Room

2015
×
Read the review Edit this entry  
10
Excision

Excision

2012
×
Read the review Edit this entry  
10
The Nightmare

The Nightmare

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Honeymoon

Honeymoon

2014
×
Read the review Edit this entry  
09
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Eden Lake

Eden Lake

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Road Train

Road Train

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
09
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Blackfish

Blackfish

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Mudbound

Mudbound

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Tales from Earthsea

Tales from Earthsea

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Stick It

Stick It

2006
×
Read the review Edit this entry  
01
Snow Day

Snow Day

2000
×
Read the review Edit this entry  
01
50/50

50/50

2011
×
Read the review Edit this entry  
01
Gummo

Gummo

1997
×
Read the review Edit this entry  
01
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry