• Joker

    ½

  • The Fanatic

    ½

  • Gotti

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Coco

    ½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Entourage

    ½

  • American Sniper

    ★★★★★

  • Not Funny!

    ★★★★

  • 42

    ½

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★

  • Bee Movie

    ½

  • Hairspray

    ★★½

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★½

  • The Punisher

    ½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★

  • Gotti

    ★★★★

  • The Fan

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★½

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • Martin Scorsese Directs

    ★★★★★

  • Back to the Future

    ★★

  • The King of Comedy

    ★★★★★

  • Grease

    ½

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • The Holy Mountain

  • The Godfather

    ★★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ½

  • Citizen Kane

    ★★★★★