Sort by
  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • Viduthalai: Part I

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Zero Woods of the Wild Place

  • Hypnotic

    ★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Slava Ukraini

    ½

  • The Plough

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Growing Up Absurd

  • Pathaan

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Full River Red

    ★★★★

  • Hidden Blade

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Gospel Hill

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • Naane Varuvean

    ★★★

  • Marlowe

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

  • Walk Up

    ★★★★½

  • Vendhu Thanindhathu Kaadu

    ★★★★

  • Do Revenge

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Natchathiram Nagargiradhu

  • Barbarian

    ★½

  • Light Signal

  • Samaritan

  • Wedding Season

  • Tommy Guns

  • A Woman

    ★★★½

  • Saturn Bowling

    ★★★★

  • Prey

  • Not Okay

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

  • The Gray Man

  • Detective vs. Sleuths

  • Thor: Love and Thunder

  • Viraata Parvam

  • There There

    ★★★★

  • Irma Vep

  • Hustle

  • Vikram

  • Showing Up

    ★★½

  • Chile '76

  • Elvis

  • Funny Pages

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Crimes of the Future

  • The Worst Ones

  • Return to Seoul

    ★★½

  • Don Juan

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick