• Babylon

  • I Wanna Dance With Somebody

  • Devotion

  • Bullet Train

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Bill Maher: #Adulting

  • The Northman

    ★★★★

  • Still Life

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • O Night Divine

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • The Making of Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • All Too Well: The Short Film

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Humans

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Luzifer

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★

  • Vortex

    ★★★★