Sort by

Aaron has logged 266 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Fan

The Fan

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enemy of the State

Enemy of the State

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Osmosis Jones

Osmosis Jones

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unstoppable

Unstoppable

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Sing 2

Sing 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
4 Months, 3 Weeks and 2 Days

4 Months, 3 Weeks and 2 Days

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Killing Them Softly

Killing Them Softly

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Man on Fire

Man on Fire

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fire Island

Fire Island

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
Good Luck to You, Leo Grande

Good Luck to You, Leo Grande

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hurt Locker

The Hurt Locker

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Closeness

Closeness

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Closeness

Closeness

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Closeness

Closeness

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dr. T & the Women

Dr. T & the Women

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
O Night Divine

O Night Divine

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I Am Love

I Am Love

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Lucky Numbers

Lucky Numbers

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bewitched

Bewitched

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Peggy Sue Got Married

Peggy Sue Got Married

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hustle

Hustle

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Metamorphosis of Birds

The Metamorphosis of Birds

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Philadelphia

Philadelphia

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Atlantis

Atlantis

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Saint

The Saint

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Doors

The Doors

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fossil Falls

Fossil Falls

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Storge

Storge

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Recollection of a walk through Los Angeles

Recollection of a walk through Los Angeles

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Double Team

Double Team

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Postcards From the Edge

Postcards From the Edge

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Val

Val

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry