Sort by

Aaron has logged 53 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Superman Returns

Superman Returns

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lake Placid

Lake Placid

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
Read the review Edit this entry  
24
Ted 2

Ted 2

2015
×
Read the review Edit this entry  
24
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
The Boss

The Boss

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
Overboard

Overboard

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Creed II

Creed II

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Creed

Creed

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Rush Hour 2

Rush Hour 2

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Rush Hour 3

Rush Hour 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Closeness

Closeness

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jaws 2

Jaws 2

1978
×
Read the review Edit this entry  
18
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Draft Day

Draft Day

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Evan Almighty

Evan Almighty

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Big Daddy

Big Daddy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shooter

Shooter

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
2012

2012

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Last Face

The Last Face

2016
×
Read the review Edit this entry  
07
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Heat

The Heat

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
Blended

Blended

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Predator

The Predator

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
Deep Impact

Deep Impact

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry