• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • 24 Hours Homeless in Compton!

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • The Stunt Double

  • Host

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Artemis Fowl

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • NOT MY RESPONSIBILITY

  • Scoob!

  • Rhubarb

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • New York New York

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ½

  • The Weeknd: After Hours

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • 365 Days

    ½

  • Guardians of Life

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Wake Up

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Model Citizen

  • Suki

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Full Force

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • The Movies

    ★★★½

  • The Loudest Voice

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★