RSS feed for Grant

Grant has logged 14 entries for films during July 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Say Anything...

Say Anything...

1989
×
★★★½
Edit this entry  
22
Pearl Jam: Twenty

Pearl Jam: Twenty

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Robin Hood

Robin Hood

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Some Kind of Wonderful

Some Kind of Wonderful

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
2 Days in Paris

2 Days in Paris

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Man Who Fell to Earth

The Man Who Fell to Earth

1976
×
Read the review Edit this entry  
07
Special

Special

2006
×
★★★½
Edit this entry  
06
Anonymous

Anonymous

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★
Edit this entry  
01
Fever Pitch

Fever Pitch

1997
×
★★★½
Edit this entry