Sort by

graveyardglamou has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Star Trek V: The Final Frontier

Star Trek V: The Final Frontier

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
O Fantasma

O Fantasma

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Buzzard

Buzzard

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Let the Corpses Tan

Let the Corpses Tan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Strange Color of Your Body's Tears

The Strange Color of Your Body's Tears

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Clownado

Clownado

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Leprechaun Returns

Leprechaun Returns

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Frighteners

The Frighteners

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Sleepwalkers

Sleepwalkers

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Alchemist Cookbook

The Alchemist Cookbook

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Stripped to Kill

Stripped to Kill

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
976-EVIL 2

976-EVIL 2

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry