Sort by
  • RRR

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Kamen Rider Reiwa: The First Generation

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • Kill Chain

    ★★

  • Gemini Man

  • Doom: Annihilation

    ★★

  • Knives Out

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • Wasteland

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Give Me Liberty

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Venom

  • High Life

    ★★★★★

  • Siberia

    ★★★★

  • Ocean's Eight

  • Solo: A Star Wars Story

  • Prospect

    ★★★★

  • Annihilation

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • American Animals

    ★★★★

  • Mandy

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Coco

  • Fate/stay night: Heaven's Feel I. Presage Flower

    ★★★★

  • Cold Skin

  • Thor: Ragnarok

  • Creep 2

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • The Shape of Water

  • Death Note

    ★★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Good Time

    ★★★

  • Baby Driver

  • Call Me by Your Name

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Nocturnal Animals

    ★★

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

  • Chappie

    ★★★

  • Psycho-Pass: The Movie

    ★★★★

  • John Wick

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • As Above, So Below

    ★★★

  • Creep

    ★★

  • The Garden of Sinners: Future Gospel

    ★★★★★

  • Curse of Chucky

    ★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Pacific Rim