Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ½

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Full Time

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★