Sort by
  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • Call Me Kate

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★½

  • Chimp Empire

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★★

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • The Locksmith

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Plane

    ★★★★

  • The Old Way

    ★★½

  • The Lulú Club

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Poker Face

    ★★★★

  • Paradise City

    ★★★

  • Dylan & Zoey

    ★★★

  • On the Line

    ★★★

  • What Remains

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Guardians of Time

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Estate

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Islanders

    ★★½

  • Lou

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • On the Come Up

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Son

    ★★★

  • Blood

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Gigi & Nate

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Me Time

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Mack & Rita

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Easter Sunday

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Wrong Place

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Rubikon

    ★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vesper

    ★★★★

  • Mid-Century

    ★★½

  • The Good Neighbor

    ★★½

  • Press Play

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Next Exit

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • White Elephant

    ★★★

  • Unhuman

  • Hustle

    ★★★