• Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • WeCrashed

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Pam & Tommy

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

  • Swan Song

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★