Sort by
  • Circus Maximus

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Bad Things

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★

  • Gone Before Her Time: Brittany Murphy

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Clock

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Violent Night

    ★★★

  • Tenkiller

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Munsters

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★½

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Fall

    ★½

  • Piaffe

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Men

    ★★★