• Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Mute

    ★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Equanimity

    ★★★★

  • Bright

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★½

  • Justice League

    ★★★½

  • Wheelman

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spielberg

    ★★★

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • The Mountain Between Us

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Death Note

    ★★½

  • Victor Crowley

    ★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Kidnap

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • 47 Meters Down

    ★★½

  • Good Time

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • The Mummy

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★★

  • Blade of the Immortal

    ★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Five Came Back

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★½

  • Get Out

    ★★★★

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • The Great Wall

    ★★★½

  • Underworld: Blood Wars

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ½

  • Supersonic

    ★★★½

  • Split

    ★★★★

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★½

  • Message from the King

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Sully

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • Mechanic: Resurrection

    ★★½

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Blair Witch

    ★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★★½

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★