Griffin Stenzel has logged 19 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★★
Edit this entry  
26
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lorax

The Lorax

2012
×
★★
Edit this entry  
20
Nebraska

Nebraska

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Waking Sleeping Beauty

Waking Sleeping Beauty

2009
×
★★★½
Edit this entry  
19
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cinderella

Cinderella

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Funny Face

Funny Face

1957
×
★★½
Edit this entry  
14
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dick Tracy

Dick Tracy

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry