Sort by

JRD has logged 18 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
7500

7500

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Blow the Man Down

Blow the Man Down

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Troop Zero

Troop Zero

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Last Days of American Crime

The Last Days of American Crime

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spree

Spree

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Nobody Sleeps in the Woods Tonight

Nobody Sleeps in the Woods Tonight

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ava

Ava

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Prom

The Prom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Uncle Frank

Uncle Frank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Superintelligence

Superintelligence

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry