• Choose or Die

    ★★

  • The Twin

    ★★½

  • Night's End

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★★

  • The Bunker Game

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • They Live in The Grey

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Slapface

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Rumble

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Horror Noire

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • CarousHELL The 2nd

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★★★½

  • Aftermath

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Sin

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Knifecorp

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Behind The Sightings

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Agnes

    ★★★

  • See for Me

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Aquarium of the Dead

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • Great White

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Volcanic UFO Mysteries

    ★★★½

  • Separation

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Dawn of the Beast

    ★★★★★

  • Horror in the High Desert

    ★★★

  • The Seventh Day

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Howard’s Mill

    ★★★½

  • Pungo: A Witch's Tale

    ★★½