RSS feed for natalie
  • Midsommar

    ★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★★

  • Double, Double, Toil and Trouble

  • Jungle Emperor Leo

    ★★★

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • Frank

    ★★★★

  • Benji

    ★★½

  • Flight 29 Down

    ★★★½

  • The Game Plan

    ★★★

  • Step Dogs

  • Let It Snow

    ★½

  • Malcolm X

    ★★★★★

  • Cat on a Hot Tin Roof

    ★★★

  • American History X

    ★★★★½

  • Lolita

    ★★

  • Inkheart

    ½

  • Across the Universe

    ★★