RSS feed for natalie

natalie has rated 589 films released in the 2010s.

  • The Lion King

    ★★★½

  • Jem and the Holograms

    ★★½

  • Dear Basketball

    ★★★★

  • A Taxi Driver

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • I Am Not Your Negro

    ★★★½

  • The Guardian Brothers

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★½

  • Riley's First Date?

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Breakthrough

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★