RSS feed for natalie

natalie has rated 294 animated films.

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dear Basketball

    ★★★★

  • The Guardian Brothers

    ★★½

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★½

  • Riley's First Date?

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★★

  • Jungle Emperor Leo

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Angela's Christmas

    ★★★

  • Brave

    ★★★★½

  • The Star

    ★★★½

  • How the Grinch Stole Christmas!

    ★★★★

  • Barbie as The Princess & the Pauper

    ★★★

  • Sinbad: Legend of the Seven Seas

  • Flavors of Youth

    ★★★