RSS feed for natalie

natalie has rated 283 films ★★★ .

  • Riley's First Date?

    ★★★

  • It Takes Two

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Wake Up

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

    ★★★

  • Jungle Emperor Leo

    ★★★

  • The Game Plan

    ★★★

  • Cat on a Hot Tin Roof

    ★★★

  • Cast Away

    ★★★

  • Angela's Christmas

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Thelma

    ★★★

  • The Butterfly Effect

    ★★★

  • Hot Summer Nights

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Flintstones

    ★★★

  • Mr. Mom

    ★★★