• Colossal

    ★★½

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★½

  • It

    ★★★½

  • Remember the Titans

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Keeping Up with the Joneses

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Dark Tower

    ★★

  • The Longest Yard

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Thor

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★