• 8:46

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Rhubarb

    ★★★½

  • Extraction

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Cuties

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Vulfpeck: Live at Madison Square Garden

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★

  • Wonder Park

    ★½

  • Us

    ★★½

  • Varda by Agnès

    ★★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Green Book

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • 22 July

  • Free Solo

  • Purl

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • Happy Birthday, Marsha!

    ★★★½

  • A Quiet Place

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

    ★★

  • Paddington 2

  • Kingsman: The Golden Circle

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • American Made

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • Despicable Me 3

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Lou

  • The Disaster Artist

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Get Out

  • Mudbound

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Come Together

  • Moana

  • Doctor Strange

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½