Sort by
  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • The Purge

    ★★½

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Sniper: Ghost Shooter

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Jack Reacher

    ★★★