• No Time to Die

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Dug Dug

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Ride or Die

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • The Blazing World

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • One for the Road

    ★★★★

  • Censor

    ★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★