Sort by
  • Thanksgiving

    ★★

  • Poison

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • NYAD

    ★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Painkiller

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Chimp Empire

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • You People

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Poker Face

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Bandit

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • It Ain't Over

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Facing Nolan

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★