• Muppets Haunted Mansion

  • The Addams Family 2

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★½

  • King Richard

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Tom & Jerry

  • Over the Moon

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Class Action Park

    ★★★

  • The Tax Collector

    ★★

  • An American Pickle

    ★½

  • Unhinged

    ★★½

  • The Old Guard

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • 8:46

  • Scoob!

  • Extraction

  • Spenser Confidential

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Sonic the Hedgehog

  • Underwater

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

  • 1917

  • Charlie's Angels

  • Terminator: Dark Fate

  • Watchmen

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • The Addams Family

  • The Irishman

  • Rambo: Last Blood

  • The King

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

  • Triple Frontier

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Aquaman

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • Halloween

  • Outlaw King

  • The Predator

  • Dragged Across Concrete

  • Suspiria

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians