• Bad Trip

  • Los visionadores

  • South Park Vaccination Special

  • Can't Get You Out of My Head

  • A Farewell to Memory

  • Soul

  • South Park: The Pandemic Special

  • So Much Love to Give

    ½

  • The Human Voice

  • Retrato incompleto de la canción infinita

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Corporate Accountability

  • Palm Springs

    ★★½

  • I Love You, Stupid

  • Nisman: The Prosecutor, the President and the Spy

  • Richard Jewell

    ★★★

  • C.I.A.

  • Wild Session

  • La deuda

  • The Good Intentions

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • La casa en la playa

  • Las facultades

  • Midsommar

    ★★★½

  • Domino

    ★½

  • It Must Be Heaven

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Diego Maradona

  • I shot Antoine Doinel

  • Badur Hogar

  • Método Livingston

  • 4x4

    ½

  • Us

    ★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • Holy Beasts

  • Shakti

  • The Sharks

  • Lluvia de jaulas

  • Cairo Affaire

  • Quién te cantará

    ★★★★

  • Rojo

    ★½

  • A Faithful Man

  • Belmonte

    ★★★

  • Too Late to Die Young

  • Florianópolis Dream

  • Super Crazy

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Murder Me, Monster

    ★★★½

  • The Image Book

  • El Angel

    ★★½

  • Ash Is Purest White

    ★★★★

  • Dry Martina

  • Te quiero tanto que no sé

  • Las Vegas

    ★★½

  • Support the Girls

  • Death Wish

    ★★½

  • Malena Pichot: Estupidez compleja

  • The Silence of Others

    ★★★½

  • Grass

  • Theatre of War

  • The Endless Film

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • Terrified

    ★★½

  • Jerry Before Seinfeld

  • Downsizing

    ★★★

  • Alanis

  • The Future Ahead

  • A Sort of Family

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★