• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★½

  • Inhale, Exhale

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Porcelain DeLorean

    ★★★★

  • Red Notice

  • Memories of a Multiplex

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Wolf

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Sundown

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Encounter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Last Thing I Think About

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Dating & New York

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★