• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★½

  • Wake Up

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Line of Duty

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Mind My Mind

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • The Predator

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Woody Woodpecker

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • The Emoji Movie

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★

  • Manivald

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Dante's Lunch

    ★★★½

  • Lou

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Deadpool: No Good Deed

    ★★★★

  • The Night Watchmen

    ★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Garden Party

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★

  • I Want Pluto to Be a Planet Again

    ★★★★

  • Louis Theroux: Savile

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★★½

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½