• Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Shark Beach With Chris Hemsworth

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Seance

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★★½

  • The Power

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • The Devil Below

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★★½

  • Son

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Playing with Sharks

    ★★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Prom

    ★★★★★

  • The Jinkx & DeLa Holiday Special

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Chick Fight

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★★★

  • Skylines

    ★★★½

  • Golden Arm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Kandisha

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★