Sort by
  • 65

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Jackals & Fireflies

    ★★½

  • Donks

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Plane

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Zootopia+

    ★½

  • Tear Off

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Blonde

  • Welcome to the Club

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • In Fœtu

    ★★★

  • Samaritan

  • Secret Headquarters

  • Fall

    ★★

  • Sushi Noh

    ★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • A.S.M.ortal

    ★★★

  • Luck

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Legend of Pipi

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Being Sisyphus for One Second a Day

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Unicorn Wars

    ★★★★

  • The Debutante

    ★★★

  • Drone

    ★★★

  • Lucky Man

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • The Record

    ★★★

  • The Garbage Man

    ★★★★

  • Khamsa - The Well of Oblivion

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • 11

    ★★★

  • The Loach

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Amok

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Larva Pendant

    ½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½