Sort by

GUIBOB has logged 30 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Blonde

Blonde

2022
×
Read the review Edit this entry  
25
Unicorn Wars

Unicorn Wars

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Dog’s Leash

The Dog’s Leash

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Cuber

Cuber

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Debutante

The Debutante

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Slouch

Slouch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Letter to a Pig

Letter to a Pig

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
11

11

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hotel Kalura

Hotel Kalura

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Intermission

Intermission

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Drone

Drone

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Iizuna Fair

Iizuna Fair

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Lucky Man

Lucky Man

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Loach

The Loach

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Flying Sailor

The Flying Sailor

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Klimax

Klimax

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Record

The Record

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Amok

Amok

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Sed Saepe Cadendo

Sed Saepe Cadendo

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Garbage Man

The Garbage Man

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Being Sisyphus for One Second a Day

Being Sisyphus for One Second a Day

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Khamsa - The Well of Oblivion

Khamsa - The Well of Oblivion

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Opening Night

Opening Night

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Killer Klowns from Outer Space

Killer Klowns from Outer Space

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Welcome to the Club

Welcome to the Club

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Like Someone in Love

Like Someone in Love

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fall

Fall

2022
×
★★
Read the review Edit this entry