• Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Rise

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • CATO

    ★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Soy Rada: Serendipity

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Shoplifters of the World

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½