Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Chef Jack - O Cozinheiro Aventureiro

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Fall

    ★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Easter Sunday

    ★★

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½