Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★
Edit this entry  
09
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★
Edit this entry  
01
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Edit this entry  
28
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Beanie Bubble

The Beanie Bubble

2023
×
★★½
Edit this entry  
16
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★½
Edit this entry  
04
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★½
Edit this entry  
31
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★
Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Edit this entry  
10
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★★
Edit this entry  
29
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Clue

Clue

1985
×
★★★½
Edit this entry  
24
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★½
Edit this entry  
19
Black Mirror: Loch Henry

Black Mirror: Loch Henry

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: Joan Is Awful

Black Mirror: Joan Is Awful

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
02
65

65

2023
×
★½
Edit this entry  
14
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★
Edit this entry  
29
Sisu

Sisu

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ghosted

Ghosted

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

1993
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Tetris

Tetris

2023
×
★★½
Edit this entry  
24
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
06
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★
Edit this entry  
03
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Babylon

Babylon

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Edit this entry  
31
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★
Edit this entry  
26
Carol

Carol

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Edit this entry  
27
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Spirited

Spirited

2022
×
★★
Edit this entry  
25
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Edit this entry  
21
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★½
Edit this entry  
20
Smile

Smile

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Enola Holmes 2

Enola Holmes 2

2022
×
★★
Edit this entry  
31
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★
Edit this entry  
27
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Edit this entry  
15
Terrifier

Terrifier

2016
×
Edit this entry  
08
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Edit this entry