RSS feed for Gustavo_San
  • LBJ

    ★★★★½

  • For the First Time

    ★★★★½

  • Countryman

    ★★★★

  • Cold Water of the Sea

    ★★★★

  • Jean Gentil

    ★★★★

  • The Last Supper

    ★★★★½

  • Vampires in Havana

    ★★★★

  • Death of a Bureaucrat

    ★★★★½

  • Sugar Cane Alley

    ★★★★½

  • Now!

    ★★★★

  • The Holy Girl

    ★★★★★

  • The Official Story

    ★★★★

  • Memories of Underdevelopment

    ★★★★½

  • Lucia

    ★★★★

  • 79 Springs

    ★★★★

  • Él

    ★★★★½

  • Entranced Earth

    ★★★★

  • Nostalgia for the Light

    ★★★★½