Gustavo has logged 15 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Batman

Batman

1989
×
★★★
Edit this entry  
31
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Two Lovers

Two Lovers

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
A History of Violence

A History of Violence

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry