RSS feed for guta
  • Kitbull

    ★★★★★

  • Taare Zameen Par

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Waiting for the Carnival

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Playing

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • O Beijo no Asfalto

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • 12 Angry Men

    ★★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Nerve

    ★★

  • Creep

    ★★★½

  • Notting Hill

    ★★★½

  • Chicken Run

    ★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★