Sort by
  • Snow Globe

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Troll

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Slumberland

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Unlucky Charms

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Pearl

    ★★★★★

  • Prey

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Hustle

  • Le Pupille

  • The Bob's Burgers Movie

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Ambient Trip Commander

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

  • The Batman

  • Erax

  • Bigbug

  • Downfall: The Case Against Boeing

  • The House

  • The Secret Society For Slow Romance

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

  • Eternals

  • Encanto

  • Muppets Haunted Mansion

  • Re-Enter the New York Ninja

  • New York Ninja

  • Halloween Kills

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Jungle Cruise

  • Old

  • Black Widow

  • Luca

  • Green Ghost and the Masters of the Stone

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Doll Face

  • Godzilla vs. Kong

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Space Sweepers

  • Cowgirls vs. Pterodactyls

  • Wonder Woman 1984

  • Mank

  • Psycho Goreman

  • Nocturne

  • Soul