Sort by
  • Aladdin

    ★★★★

  • Hercules

    ★★★★

  • Men in Black

    ★★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★½

  • Amélie

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★½

  • Madagascar

    ★★★

  • Hot Fuzz

    ★★★★

  • The Simpsons Movie

    ★★★½

  • In Bruges

    ★★★★

  • The Hurt Locker

    ★★★★

  • The Intouchables

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Prestige

    ★★★★½