• Myth and Mogul: John DeLorean

    ★★★★

  • The Clapper

    ★★★

  • The Phantom

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Girls with Balls

    ★★★½

  • The Beaver

    ★★★★

  • Life Itself

    ★★★★

  • Office Space

    ★★★★

  • Father of the Year

    ★★★½

  • Rosewater

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★★

  • 137 Shots

    ★★★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • Boy Erased

    ★★★★

  • Crash Pad

    ★★★½