Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • A Month. A Day. A Year.

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Drunk, Driving, and 17

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Champions

    ★★★★

  • My Happy Ending

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • 5000 Blankets

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★★

  • Santa Camp

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Red. Yellow. Shadow.

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Son

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Journey to Hell

    ½

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Abandoned

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★★