Hadi has logged 40 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
03
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Falling Down

Falling Down

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★★
Edit this entry  
09
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Brothers

Brothers

2009
×
Read the review Edit this entry  
03
Dredd

Dredd

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
½
Edit this entry  
30
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Fahrenheit 451

Fahrenheit 451

1966
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Tag

Tag

2018
×
★★★
Edit this entry  
17
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
Read the review Edit this entry  
27
Polar

Polar

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Keep Watching

Keep Watching

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Glass

Glass

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cam

Cam

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
300

300

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry