RSS feed for hadnik
  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Zulu

    ★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Man on a Ledge

    ★★★

  • Tinker Tailor Soldier Spy

    ★★★½

  • That's What I Am

    ★★★

  • The Lincoln Lawyer

    ★★★½

  • Up

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Return of the Jedi

    ★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★

  • To Kill a Mockingbird

    ★★★