RSS feed for hadnik
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Up

Up

2009
×
★★★½
Edit this entry  
28
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
Tinker Tailor Soldier Spy

Tinker Tailor Soldier Spy

2011
×
★★★½
Edit this entry  
17
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Edit this entry  
19
Zulu

Zulu

2013
×
★★★
Edit this entry  
02
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★½
Edit this entry  
28
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★
Edit this entry  
24
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★
Edit this entry  
05
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
Man on a Ledge

Man on a Ledge

2012
×
★★★
Edit this entry  
23
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Edit this entry  
23
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★½
Edit this entry  
22
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★
Edit this entry  
15
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Edit this entry