Forgotten password?
★ Watched 09 Feb, 2021
so close, bestie! you are almost to understanding that capitalism is the root of all evil<3
★★★★½ Watched 05 Feb, 2021
bisexuality is such a gift
★★★½ Rewatched 18 Jan, 2021
[in distress] THIS FUCKING GUY
★★★★★ Rewatched 25 Dec, 2020
well why IS THE CARPET ALL WET TOD?
i don’t KNOW MARGO!
★★★★ Watched 22 Dec, 2020
CINEMA<3
★★★★★ Rewatched 07 Dec, 2020
(jo, crying, trying to explain herself to herself)
★★★★★ Rewatched 03 Dec, 2020
*screams*
★★★★★ Rewatched 02 Dec, 2020
taylor swift watched this and wrote hoax, change my mind.
★★★★★ Rewatched 28 Nov, 2020
it’s the“how did you find me here?”“the house in front of the library”for me
★★★★½ Rewatched 27 Nov, 2020
it’s the “kill self?” for me
★★★ Watched 14 Sep, 2020
the homoeroticism of it all....
Watched 11 Sep, 2020
i just think she’s a queen