• Scream

    ★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Happily

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Songbird

  • Monster Hunter

  • The Prom

  • Nate: A One Man Show

    ★★★★★

  • Superintelligence

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★